Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Sezon 2007/2008 za nami

Dobiegły końca rozgrywki rybnickiej „A” klasy w sezonie 2007/2008.Awans do ligi okręgowej wywalczyły Borowik Szczejkowice oraz KS Żory.Forteca w mjającym sezonie zajęła 3 miejsce z dorobkiem 57 punktów i bilansem bramkowym 95-46(najlepszy atak i 4 defensywa w lidze).U siebie zdobyliśmy 35 punktów,bramki 67-17,na wyjezdzie z kolei 22 punkty,bramki 28-29.Biorąc zaś pod uwagę samą wiosnę zdobyliśmy […]

Zwycięstwo w ostatniej kolejce

Wysokim zwycięstwem 6-1 zakończył się wyjazdowy mecz Fortecy w Czerwionce. Po 3 bramki dla naszej drużyny zdobyli Marek Gąsior i Maciej Wieczorek. Gospodarzy w tym meczu było stać tylko na honorowe trafienie z rzutu karnego w końcówce meczu, gdy Forteca prowadziła 6-0. Skład:Rugor(67”Tecław)-Garbacz(60”Sobik), Pieczka, Lubszczyk, Szypuła(46”Bochenek)-Gasidło, Olszewski(c), Kąsek, Bieniek-Gąsior, Wieczorek(60”Golec).

Ostatnia kolejka sezonu

15.czerwca o godz. 17.00 nasza drużyna rozegra spotkanie z KS Górnik Czerwionka. Mecz ten odbędzie się na stadionie w Leszczynach. Żeby utrzymac 3 lokatę w tabeli mecz ten nasza drużyna musi wygrac. Zbiórka zawodników i wyjazd o godz. 15.30. ZAPRASZAMY KIBICÓW.

FORTECA pokonała lidera

LKS FORTECA Świerklany wygrała 2-1 z liderem klasy A BOROWIKIEM Szczejkowice (bramki T. Pieczka, D. Gasidło). Mecz ten stał na dobrym poziomie, drużyna FORTECY od początku spotkania przeważała, w drugiej połowie z kontry przeprowadzonej przez gości Forteca straciła bramke na 0-,1 jednak zdołała się podnieśc i odnieść zwycięstwo.Skład: Tecław-Kąsek,Pieczka,Lubszczyk,Szypuła-Gasidło,Olszewski(c),Wieczorek,Bieniek-Gąsior,Pastuszak(45”Bochenek). Rezerwa:S.Sobik,Garbacz. Nasi juniorzy pokonali natomiast drużynę […]

08.06.08 Forteca-Borowik Szczejkowice

W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich kibiców na mecz Fortecy z liderem „A” klasy Borowikiem Szczejkowice. Będzie to ostatni mecz Fortecy w tym sezonie na własnym stadionie. Początek spotkania o godzinie 17, przedmecz juniorów o godzinie 15.

LKS Baranowice-Forteca Świerklany 0-1

Skromnym zwycięstwem 1-0 zakończył się mecz Fortecy w Baranowicach. Zwycięską bramkę dla naszej drużyny w pierwszej połowie meczu zdobył Marek Gąsior. Skład Fortecy: Rugor-Kąsek, Pieczka, Lubszczyk, Szypuła-Gasidło, Olszewski(c), Wieczorek, Bieniek-Gąsior, Pastuszak(Bochenek). Rezerwa:Tecław(Gk), Szczesny, S.Sobik. Nie powiodło się natomiast naszym juniorom, którzy przegrali 1-3.

  • Facebook