Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Mecze kontrolne – zbiórka o godz. 19.00

Informujemy, iż mecze kontrolne w okresie przygotowawczym w miesiącu lutym br. odbywać się będą o godz. 19.30 , zbiórkę zawodników ustalono na 19.00 w szatni w budynku Gimnazjum Świerklany.

Plan sparingów

W najbliższym czasie nasza drużyna rozegra cykl sparingów z następującymi drużynami: KS Żory, Piast Leszczyny,LKS Rój, Borowik Szczejkowice,j, Gwiazda Skrzyszów, OLZA Godów, Odra Wodzisław (drużyna młodzieżowa). Wszystkie mecze odbędą się na boisku w Świerklanach, zbiórka o godz. 19.00, mecz o godz. 19.30.

Plan treningów pierwszej drużyny

Wtorek 19.30 hala w Gimnazjum Świerklany, Czwartek 19.30 boisko przy Gimnazjum lub w razie złych warunków atm. sala, Piątek 19.30 siłownia w OSP Świerklany oraz 20.30 hala S.P Świerklany. Dodatkowo w okresie przygotowawczym udostępniony będzie basen w Połomi, termin zostanie podany w pó¼niejszym czasie.

Pierwszy trening – seniorzy

Zajęcia treningowe rozpoczynające okres przygotowawczy do rundy wiosennej rozpoczną się w najbliższy wtorek tj. 13.01.2009r o godz. 19.30 na hali w Gimnazjum Świerklany. Zostanie omówiony harmonogram zajęć oraz zostaną uzgodnione z zawodnikami terminy treningów. Obecność zawodników obowiązkowa.

  • Facebook