Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Chwałowice – FORTECA 0:2 (0:0)

Forteca Świerklany zdobyła kolejne 3 pkt na ciężkim terenie w Chwałowicach. Po bezbramkowej pierwszej połowie meczu dwie bramki dla naszego zespołu padły w drugiej odsłonie a zdobył ich Piotr Kuś z podania Marka Gąsiora oraz Łukasza Olszewskiego. Skład: Ucher, Pająk, Lubszczyk, Pastuszak, Szymura, Olszewski, Urbański, Gasidło, Maleska, Gąsior, Kuś: Rezerwa: Rugor, Grzonka, Szypuła, Rosadziński, Kąsek. […]

Chwałowice – Świerklany

Zapraszamy kibiców w sobotę 29 sierpnia na godz. 16.30 do Chwałowic gdzie nasz zespół w 4 kolejce zagra z GKS PIERWSZY Chwałowice.

FORTECA-ORZEPOWICE 5-1 (2-1)

W meczu 3 kolejki FORTECA Świerklany pokonała ZUCH Orzepowice 5-1. Bramki zdobyli: Marek Gąsior x2, Daniel Lubszczyk, Łukasz Olszewski, Karol Szypuła. Skład: Buchalik, Pająk, Lubszczyk, Szymura, Urbański, Olszewski, Gasidło, Szypuła, Gąsior, Kuś. Rezerwa: Maleska, Grzonka, Konsek, Ucher. Zmiany: Maleska/Kuś, Grzonka/Maleska, Konsek/Olszewski.

LKS Forteca Świerklany – Sezon 2009/2010

  KLIKNIJ ABY ZOBACZYC w POWIEKSZENIU !  

23 sierpień FORTECA-Orzepowice godz. 17.00

Zapraszamy 23 sierpnia na 17.00 na stadion do Świerklan gdzie FORTECA podejmowac będzie TKKF ZUCH Orzepowice.

FORTECA-PALOWICE 3:0 (2:0)

Świerklański zespół pewnie pokonał Orła Palowice 3:0 (2:0) po bramkach: Artur Urbański, Daniel Lubszczyk, Dawid Gasidło. Drużyna Świerklan od początku meczu posiadała zdecydowaną przewagę i zasłużenie odniosła kolejne drugie zwycięstwo w lidze.Po dwóch kolejkach na czele tabeli znajdują sie dwa klubu z Gminy Świerklany tj. Forteca oraz Orzeł Jankowice. Skład: Buchalik – Pająk, Lubszczyk, Szymura,Pastuszak […]

Na inauguracje 3 pkt dla FORTECY Świerklany

Od zwycięstwa 1 : 0 rozpoczęła nowy sezon nasza drużyna, w meczu wyjazdowym w Maszczenicy pokonała Granice Ruptawa. Mecz ten był niezwykle wyrównany a na boisku panowała walka o każdy metr, zarówno Granica jak i FORTECA miała po kilka sytuacji bramkowych, bramkę zdobyliśmy z rzutu karnego po zagraniu ręką przeciwnika w polu karnym a strzelcem […]

Skrót meczu Ruptawa-Świerklany

Otwórz http://telewizjatvt.pl/node/1229

16 sierpień : FORTECA-Orzeł Palowice

W najbliższą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy kibiców na mecz piłki nożnej w którym nasza drużyna podejmowac będzie LKS Orzeł Palowice. Do nabycia w kasie będą karnety na mecze rundy jesiennej (8 meczy) w cenie 30 zł. Cena biletu wstępu 5 zł.

Transfery zakończone

Odeszli : Borkowski Andrzej do K.S Landek, Bieniek Artur, Pieczka Tomasz do KS Połomia, Tecław Łukasz?. Przyszli: Bramkarz: Buchalik Bartosz z KS Żory, Obrońcy: Pająk Kamil z GKS Jastrzębie, Bartecki Dawid z GKS Krupiński, Pomoc/atak: Urbański Artur z GKS Jastrzębie, Kuś Piotr z K.S Rogów, Maleska Damian z K.S Drogomyśl, Dziedzic Rafał z K.S Marklowice. […]

Karnety już w sprzedaży

Do nabycia są karnety wstępu na rundę jesienną sezonu 2009/2010. Rozprowadzaniem zajmuje się Pan Waldemar Białecki, cena – 30,00 zł. Karnety będą w sprzedaży również w kasie na pierwszym meczu na stadionie w Świerklanach w dniu 16.08.2009r.

9 sierpień godz. 14.30 rozpoczęcie rozgrywek!

Już w najbliższą niedzielę o godz. 14.30 rozpocznie się pierwsze spotkanie nowego sezonu 2009/2010 pomiędzy LKS GRANICA Ruptawa – LKS FORTECA Świerklany. Mecz ten odbędzie się na boisku w Moszczenicy (stary stadion GKS Jastrzębie). Mecz ten zapowiada się niezwykle interesująco ponieważ Granica i Forteca znacznie wzmocniły swoje drużyny nowymi zawodnikami. Zapraszamy.

FORTECA wygrała tutniej w Dankowicach

Forteca Świerklany zajęła pierwsze miejsce w turnieju który odbył się w Dankowicach wyprzedzając zespół gospodarzy oraz KS Bestwinka.

  • Facebook