Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Podsumowanie I rundy sezonu – 20.11.2010 godz. 17

W najbliższą sobotę o godz. 17.00 w sali klubowej przy stadionie odbędzie się podsumowanie rundy jesiennej drużyn naszego klubu, w spotkaniu udział wezmą Zarząd Klubu, władze Gminy, zawodnicy ligi okręgowej oraz klasy B, sponsorzy, zaproszeni goście. Spotkanie poprzedzi mecz towarzyski z KS Żory.

14 styczeń 19.15 pierwszy trening

14. stycznia br. odbędzie się spotkanie organizacyjno-treningowe na stadionie. Obecność zawodników obowiązkowa.

Świerklany-Lubomia 1-3 (1-1)

I runda sezonu 2010/1011 dobiegła końca, nasza drużyna w ostatniej kolejce uległa Silesi Lubomia aż 1-3, bramkę dającą prowadzenie dla naszego zespołu w tym meczu zdobył w 16 min. Kuś Piotr. Mecz ten był prowadzony w szybkim tempie, mógł się podobać, o przegranej zadecydowały indywidualne błędy z naszej strony.

11 Listopad godz. 13.30 – ostatnia kolejka I rundy

Zapraszamy 11 Listopada na mecz ligi okręgowej pomiędzy LKS FORTECA Świerklany – LKS SILESIA Lubomia. Mecz odbędzie się o godz. 13.30 na stadionie w Świerklanach.

Gorzyce – Świerklany 1-1 (1-0)

Po dobrej grze w pierwszej połowie – słabej w drugiej odsłonie, niestety, zremisowaliśmy z ostatnia drużyną ligi 1-1, bramkę z rzutu wolnego zdobył Piotr Pastuszak. Trzeba nadmienić, iż bramkę straciliśmy w 94 min meczu po fatalnych błędach z naszej strony…..

XIX OTWARTY TURNIEJ SKATA SPORTOWEGO

SEKCJA SKATA SPORTOWEGO LKS ,,FORTECA SWIERKLANY Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIęTA NIEPODLEGŁOŚCII ORGANIZUJE XIX OTWARTY TURNIEJ SKATA SPORTOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY SWIERKLANY W KATEGORII INDYWIDUALNEJ I DRUŻYNOWEJ. TURNIEJ ODBęDZIE SIę 11 LISTOPADA BR. O GODZ. 9:00 W SALI WIDOWISKOWEJ GOKiR w SWIERKLANACH ul. Strażacka 1 ROZEGRANE ZOSTAN 2 SERIE PO 48 ROZDA . NAGRODY: – […]

  • Facebook