Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Forteca – Gosław – mecz w Jastrzębiu.

Mecz pomiędzy LKS FORTECA Świerklany – KS GOSŁAW Jedłownik odbędzie się 1 czerwca o godz. 18.00 na stadionie w Jastrzębiu. Gospodarzem będzie FORTECA Świerklany.

Porażka w Pszowie.

Sobotni mecz przy padającym deszczu z Górnikiem Pszów przegraliśmy 2-0 (1-0), mecz był wyrównany, nasza drużyna walczyła nie odpuszczała, bramkę straciliśmy po strzale z dystansu z ok. 20, strzał ten był nie do obrony, drugą bramkę gospodarze zdobyli po problematycznym rzucie karnym który zasygnalizował sędzia liniowy pomimo iż sędzia główny był przy toczącej się akcji. […]

Mecz w Pszowie – sobota 28 Maj godz. 17.00

3 pkt. zostały w Świerklanach.

W pojedynku beniaminków ligi okręgowej zwycięstwo 4-1 (1-1) odniosła FORTECA Świerklany i tym samym zrewanżowaliśmy się przeciwnikowi za porażkę z rundy jesiennej.  W meczu  prezentowaliśmy się lepiej, było dużo walki, był to zupełnie inny mecz niż w poprzedniej kolejce. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Szymon Uliarczyk x 2, Marek Gąsior, Daniel Lubszczyk. Widzów ok. 250.

22 maj godz. 17.00 FORTECA – RAFAKO Racibórz

FORTECA – RYMER : 0-1 (0-0)

Niestety, ponieśliśmy porażkę na własnym stadionie przegrywając mecz z RYMEREM 0-1. Pierwsza połowa to remis 0-0, mecz był w miarę wyrównany, sprowokowaliśmy rzut karny, który zawodnik gości wykorzystał. Widzów ok. 150.

FORTECA-RYMER – niedziela 15 Maj godz. 17.00. – Zapraszamy.

Niespodziewana porażka.

W 23 kolejce ligi okręgowej tym razem nie zdobyliśmy punktów, ulegliśmy drużynie Naprzodu Czyżowice 3-1 (1-0). Był to jeden z słabszych występów naszego zespołu w tej rundzie, należy tu zaznaczyć, iż nie wykorzystaliśmy dwóch rzutów karnych, mecz kończyliśmy w 10-tkę a zespół Czyżowic na tak krótkim i  wąskim boisku lepiej się prezentował. Następne dwie kolejki odbędą się na stadionie […]

Mecz w Czyżowicach – sobota 7 maj godz. 17.00

Kolejny mecz bez porażki.

Zwycięstwem 2-1 (0-1), zakończył się 3-cio majowy pojedynek FORTECY z JEDNOŚCIĄ, pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gości i to oni prowadzili w meczu 1-0, druga połowa należała już do FORTECY, dzięki bramkom Mateusza Grzonka i Adama Wrzask 3 pkt. pozostają w Świerklanach. Widzów ok. 100.  

Świerklany – Jejkowice : 3 Maj godz. 16.00

  • Facebook