Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Zapraszamy członków klubu na zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się 10 marca 2018r o godz. 16.00 w sali klubowej na stadionie LKS FORTECA Świerklany. Zarząd Klubu.

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2018, dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzy:  Zarząd LKS FORTECA Świerklany    

Spotkania opłatkowe drużyn FORTECY Świerklany.

W dniu 13 grudnia (środa) br. o godz. 18.00 w sali bankietowej GOKiR Świerklany odbędzie się spotkanie opłatkowe dla wszystkich drużyn młodzieżowych połączone z prezentacją drużyn. Natomiast 16 grudnia (sobota) o godz 15.00 w sali klubowej na stadionie odbędzie się spotkanie opłatkowe dla drużyn seniorskich i Zarządu klubu. Na spotkaniach można będzie nabyć kalendarze klubowe […]

Kalendarze FORTECY na rok 2018

W klubie są już kalendarze ze zdjęciami drużyn FORTECY Świerklany na rok 2018. Kalendarze rozprowadzone zostaną na najbliższych spotkaniach opłatkowych, dla młodzieży 13 grudnia, dla seniorów 16 grudnia.

Z okazji Barbórki – Górniczego Święta, wszystkim górnikom naszego klubu życzymy wszelkiej pomyślności oraz bezpiecznej pracy. Szczęść Boże.

  • Facebook