Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

FORTECA – TKKF ZUCH Orzepowice – zapraszamy

W czwartej kolejce  31 sierpnia o godz. 16.30 nasza drużyna będzie podejmować na własnym stadionie TKKF ZUCH Orzepowice. Zapraszamy kibiców.

GÓRNIK Boguszowice- FORTECA Świerklany- 0-7(0-4)

Nasza drużyna pewnie pokonała na wyje¼dzie Górnika Boguszowice 7-0 (Gąsior Marek x 3, Pastuszak Piotr x 2, Olszewski Łukasz, bramka samobójcza). Skład Fortecy: Rugor-Garbacz(Bochenek),Tracz(Semieniuk),Pieczka,Szypuła-Gasidło(Kąsek),Olszewski(c),Wieczorek,Bieniek-Gąsior,Pastuszak(Dulbiński). Rezerwa:Tecław(Gk).

Przegrana w kiepskim stylu !

Forteca jako zdecydowany faworyt przegrała na własnym boisku z GRANICĄ Ruptawa 0-2 (0-1). Na początku pierwszej połowy FORTECA miała ogromna przewagę lecz nie umiała tego udokumentować zdobyciem bramek gdyż były dwie 100% sytuacje na objęcie prowadzenia. Jeżeli by się tak stało to na pewno nie przegralibyśmy tego meczu, z biegiem czasu goście odparli napór naszej […]

KS GÓRNIK Boguszowice – FORTECA Świerklany

Zapraszamy na mecz który odbędzie się w sobotę 23 sierpnia w Rybniku obok kąpieliska „RUDA”. Nasza drużyna zagra z KS GÓRNIK Boguszowice o godz. 17.00.

FORTECA – LKS GRANICA Ruptawa

Zapraszamy na mecz 2 kolejki sezonu 2008/09 który odbędzie się w najbliższą niedzielę 17.08.2008r o godz. 17.00. Prosimy kibiców o kulturalny doping. Cena biletu 5,00 zł, karnet na rundę jesienną 30,00 zł.

DERBY dla Świerklan. FORTECA nr 1 w GMINIE

I już po emocjach. FORTECA Świerklany w wielkim stylu odniosła zwycięstwo z sąsiadami zza miedzy 5-1 (1-0) po bramkach Daniela Lubszczyka,Marka Gąsiora,Piotra Pastuszaka,Dawida Gasidło i Adriana Dulbińskiego.. Mecz ten w pierwszej połowie był wyrównany, lecz to FORTECA miała więcej okazji do zdobycia bramek a zdobyła jednak tylko jedną. Po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze podjęli walkę […]

DERBY GMINY ŚWIERKLANY

Już w najbliższą sobotę tj. 9 sierpnia o godz. 17.00 odbędą się pierwsze w historii Gminy Świerklany derby a-klasowych drużyn ORZEŁ Jankowice – FORTECA Świerklany. Gospodarzem będzie ORZEŁ Jankowice, ale to wcale nie oznacza iż FORTECA pod wodzą Janusza Należytego czuje respekt do rywala bo cel FORTECY to zdobycie 3 pkt. W drużynie pełna mobilizacja […]

Kadra I zespołu na sezon 2008/09

Możemy już oficjalnie podać kadrę I zespołu który reprezentować  będzie nasz klub w nowym sezonie 2008/09. Bramkarze: Rugor Szymon, Tecław Łukasz. Obrońcy: Tracz Arkadiusz, Semieniuk Marcin, Pieczka Tomasz, Szypuła Karol, Garbacz Łukasz, Milewski Janusz, Bochenek Marcin, Pomocniczy: Olszewski Łukasz, Wieczorek Maciej, Gasidło Dawid, Bieniek Artur, Lubszczyk Daniel, Kąsek Marek, Napastnicy: Gąsior Marek, Pastuszak Piotr, Dulbiński […]

Środa- sparing FORTECA – KS Mszana

W środę na stadionie w Świerklanach o godz. 19.30  zostanie rozegrany mecz kontrolny z drużyną KS Mszana. Zbiórka zawodników o godz. 19.00.  inf. Mecz ten zakończył się pewnym zwycięstwem FORTECY.

Treningi – seniorzy

Trening bramkarzy poniedziałek 18.30, seniorów 19.30, środa planowany sparing godz. 19.30, czwartek rozruch 19.30, sobota 17.00 mecz ligowy.

Uwaga zawodnicy klasy „A”

Mecz ze Skrzyszowem o godz. 19.30 w najbliższy wtorek nie odbędzie sie z powodów technicznych. Planowane jest ustalenie innej godziny i daty meczu.

Górnik Pszów – Forteca Świerklany

Mecz kontrolny odbędzie się  01.08.08 o godz. 18.30 na boisku w Pszowie. Mecz ten zakończył się porażką drużyny ze Świerklan.

  • Facebook