Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Miały byc 3 pkt jest 0

31 marca, 2008 |

Dziwnie rozpoczął sie mecz z Czarnymi Przegędza bo juz po 5 minutach FORTECA przegrywała 0-2 pomimo, iż nasza druzyna była zdecydowanym faworytem. Na dodatek kiedy całą pierwsza połowę prowadziliśmy grę, były sytuacje na strzelenie kontaktowej bramki, to w końcówce straciliśmy z kontry trzecią bramkę. Druga  połowa również przebiegała pod dyktando naszej drużyny, strzeliliśmy bramke ale to było za mało aby wywie¼ przynajmniej remis. Był to dziwny mecz gdyż zespół Przegędzy nie stworzył sytuacji podbramkowych tylko nasi zawodnicy im w tym pomogli i stworzyli te sytuacje za nich, mogły by byc dwa karne dla FORTECY, po ewidentnych zagraniach ręka zawodnika Przegędzy ale sędzia zdecydowal inaczej,    …….. …. przegraliśmy na własne życzenie !. Skład: S.Rugor – M.Kąsek, A.Szymura, T.Pieczka, K.Szypuła – D.Gasidło, Ł.Olszewski(c), D. Lubszczyk, A.Bieniek – M.Gąsior(M.Wieczorek), P.Pastuszak. Rezerwa: Ł.Tecław(br), Ł.Garbacz, M.Szczesny.