Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Radziejów – FORTECA 2:2 (0:0)

21 września, 2008 |

Przy niezbyt dobrej aurze pogodowej w deszczu i stojącej wodzie na poremontowej płycie boiska Forteca tylko zremisowała wyjazdowe spotkanie w Radziejowie 2:2. Mecz ten w pierwszej połowie był wyrównany gdyż obie drużyny głównie skupiły się na zabezpieczeniu własnej bramki. W drugiej połowie toczyła się już otwarta gra, Radziejów objął prowadzenie ale w tej samej minucie Forteca wyrównała, gola oczywiście zdobył Marek Gąsior. Pod koniec meczu sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny dla gospodarzy którego  …………….. a kibice gospodarzy i Fortecy decyzje przyjęli z uśmiechem, jednak po tej sytuacji zawodnicy Fortecy pokazali ” lwi pazur” i w 89 minucie po strzale Adriana Dulbińskiego odbitą piłkę od bramkarza do siatki wpakowal Maciek Wieczorek.  Zdobyliśmy tylko 1 pkt, gramy dalej.Skład:Rugor-Garbacz,Lubszczyk(c),Semieniuk,Kąsek-Gasidło(Dulbiński),Tracz,Wieczorek,Szypuła-Gąsior,Pastuszak.Rezerwa:Tecław(Gk),Bochenek,Brychcy,Goszyc.