Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Zapraszamy na festyn – 26 wrzesień

20 września, 2010 |

Mieszkańców gminy zapraszamy do zwiedzenia budynku sportowego przy ul. 3 Maja, powstałego w sąsiedztwie boisk piłkarskich w Świerklanach. Oficjalna prezentacja inwestycji, której realizacja rozpoczęła się w marcu ubiegłego roku i która polegała na budowie obiektu wyposażonego w magazyny, szatnie i pomieszczenia biurowe, nastąpi w ostatnią niedzielę września, w godzinach 14.00-15.30. Towarzyszyć jej będą rozgrywki piłki nożnej i piknik rodzinny.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program imprezy 26 września.

Godz. 10.00 – mecz trampkarzy LKS Fortecy Świerklany z drużyną z Mszanej

Godz. 12.30 – mecz ligowy juniorów: Forteca Świerklany – Górnik Boguszowice.

Ok godz. 13.30 – Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Świerklany

udział biorą drużyny oldbojów: LKS Forteca Świerklany – dwie druzyny, LKS Orzeł Jankowice, Gminny Zakład Wodociągów, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej (wręczenie pucharu planowane jest ok. godz. 16.00).

Godz. 14.00 – oficjalne otwarcie budynku zaplecza sportowego, połączone z przecięciem wstęgi i zwiedzaniem budynku (prezentacja zaplecza mieszkańcom gminy w godz. 14.00-15.30).

16.30 – mecz ligi okręgowej LKS Forteca Świerklany- Naprzód Czyżowice

W trakcie trwania rozgrywek prowadzona będzie loteria fantowa; w trakcie przerwy meczu ligi okręgowej prowadzony będzie konkurs rzutów karnych, mieszkańcom przygrywać będzie Andrzej Kiełkowski; na dzieci czeka bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia!.

  • Facebook