IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

FORTECA:M.ŁobaczewskiD.Lubszczyk,SZ.Uliarczyk,A.Wrzask,A.UcherK.Szypuła, K.Kuczok,B.Sikorski(89S.Kozik)P.Pastuszak(65T.Zmuda)K.Pancer(72D.Ucher) M.Gąsior(52M.Wieczorek)

WISŁA:W.RogalaP.Suchowski,K.Kotrys,K.Mojżesz(68M.Tomala),M.Pilch(65J.Bąk) K.Patroń,K.Sekuła,M.Pietraczyk,B.Byczko(80M.Raszka),W.Struś,S.Juroszek (52A.Sawicki)

1-0 27-B.SIKORSKI
2-0 46-M.GĄSIOR
3-0 65-K.PANCER
4-0 69-M.WIECZOREK

Piłkarze FORTECY efektownie rozpoczęli rundę rewanżową rozgrywek czwartoligowych , urządzając dziś piłkarzom Wisły ,, Lany Poniedziałek” w Wielką Sobotę. Pierwsza połowa była wyrównana, lecz to piłkarze Fortecy strzelili pierwszego gola. Na prowadzenie wyprowadził nas po uderzeniu z 6 metrów Bartłomiej Sikorski. Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia naszego zespołu . Kamil Pancer zagrał piłkę na prawą stronę do Piotra Pastuszaka ,który oddał strzał na bramkę rywali i do odbitej piłki przez bramkarza doskoczył Marek Gąsior umieszczając ją w bramce. Trzecią bramkę zdobyliśmy po uderzeniu Kamila Pancera.W 65 minucie po mocnym uderzeniu Karola Szypuły piłka wylądowała na słupku. Pewne zwycięstwo zapewniła nam bramka Macieja Wieczorka ,który uderzeniem tuż przy słupku wyprowadził nasz zespół na prowadzenie 4-0 ! W 70 minucie nasz bramkarz po interwencji przed polem karnym otrzymał czerwoną kartkę. Od tego momentu nasi piłkarze grali w dziesiątkę ,lecz nie dali sobie odebrać korzystnego dla nich wyniku.