Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO FORTECY!

13 maja, 2013 |

Kolejne zwycięstwo w rundzie rewanżowej IV ligi odnieśli piłkarze Świerklańskiej Fortecy. Tym razem w Bojszowach nasz zespół wygrał 3:2.
Prowadzenie objęliśmy po strzale K. Pancera, który wykorzystał błąd bramkarza i skierował piłkę tuz przy słupku do bramki. Po kolejnych 7 minutach gospodarze po strzale Buli z 14 metrów doprowadzili do wyrównania. Nasi piłkarze się nie załamali i w 20 minucie znowu wyszli na prowadzenie, kiedy to pięknym strzałem z rzutu wolnego bramkę zdobył P. Pastuszak. W 36 min po raz trzeci Oleksego pokonał K. Pancer. Zespół GTS Bojszowy zdołał tylko zmniejszyć rozmiar porażki w 56 minucie meczu. Gola dla gospodarzy zdobył Bereza. Później mimo kilku dogodnych okazji do zdobycia wyrównującej bramki, na przeszkodzie gospodarzom stawał nasz bramkarz D. Ucher.

2 : 3

Składy:

Bramki: Bula 17, Bereza 56 – Pancer 10,36. Pastuszak 20 -wolny,
Sędziował: Jańta (Katowice).

GTS Bojszowy:
Oleksy – P. Wróbel (90+3. Sternal), Wójcik, Gola, Myszor, Dąbrowski (46. Bereza), Bula, Iwański (90+3. Wasecki), Sz. Płoszaj, P. Natkaniec (46. Kucz), M. Wróbel). Trener Marcin Bereza.