Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

POGROM W MIKOŁOWIE!

13 czerwca, 2013 |

Po takim wyniku wyniku środowego spotkania w Mikołowie gdzie ulegliśmy aż 2-6! trudno o jakikolwiek komentarz.Przegrywamy piąty kolejny mecz, takiej serii nie pamiętają najstarsi kibice FORTECY. Zaczęło się znowu od niewykorzystanych okazji dla naszego zespołu po których powinniśmy wyjść na prowadzenie a później po naszych błędach w obronie tracimy sześć bramek,a zdobywamy dwie, niestety z przeciwnikiem, który nie rozgrywał jakiegoś wyśmienitego spotkania i nie zasłużył na zwycięstwo w takich rozmiarach. Jesteśmy zupełnie inna drużyną, coś się zacięło, pozostały trzy mecze, trzeba się zmobilizować i udowodnić że naszą FORTECĘ nie łatwo jest zdobyć.

W nawiązaniu do ostatniego artykułu w prasie i internecie i wiele zapytań z tym związanych, Zarząd klubu potwierdza odejście z zespołu trenera PIOTRA HAUDERA, któremu dziękujemy za czteroletnią prace włożoną w klub oraz sportowy awans z A-klasy do IV LIGI, życzymy mu dalszych sukcesów sportowych.

6:2

bramki: Małysa8, Fangor25, Kruk26, Prus32,59, Sarnecki91-Wrzask20,Pastuszak75(k) AKS MIKOŁÓW:Wojtynek – Przybylski, Brysz, Piekarz, Grzywa – Czarnecki, Kruk, Fangor, Prus, Warzecha – Małysa oraz Welcz, Wieczorek, Sarnecki, Boguszewski FORTECA:D.UcherA.Ucher(K.Szypuła),A.Wrzask,D.Lubszczyk,P.Pastuszak,K.Kuczok, T.Zmuda,B.Sikorski,S.Musiolik,M.Gąsior(K.Mrowiec),K.Pancer(S.Kozik)

  • Facebook