Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

ZACZYNAMY!

18 marca, 2013 |

pilka-nozna
Powoli dobiega końca okres przygotowawczy do wiosennej rundy rewanżowej IV ligi.
Zespół Fortecy przepracował bardzo solidnie ten okres, poczynając od treningów na naszym obiekcie, a także pierwszy raz uczestnicząc w zgrupowaniu w Międzybrodziu Bialskim, gdzie chłopcy szlifowali formę przed następną rundą. Treningi na zgrupowaniu odbywały się 2-3 razy dziennie, do dyspozycji zespołu była siłownia, sala gimnastyczna i sauna, a w większości treningi odbywały się w terenie.
Rozegraliśmy także 10 sparingów, z których wygraliśmy 4 mecze (LKS Rój, LKS Bełk, Pniówek Pawłowice, LKS Krzyżanowice), 3 mecze zremisowaliśmy (Grunwald Halemba, Polonia Głubczyce, Slavia Ruda Śląska), a z 3 meczy schodziliśmy z boiska pokonani (Przyszłość Rogów, BKS Bielsko-Biała, Górnik Wesoła). Bilans bramkowy tych spotkań 22:14. Warto zaznaczyć, iż mecze sparingowe były rozgrywane głównie z rywalami grającymi w wyższych ligach na tle których wypadliśmy bardzo obiecująco.
Celem w tej rundzie jest gra o zwycięstwo w każdym meczu.
Z nowych twarzy pragniemy przywitać w zespole Marka Gąsiora, który jest wypożyczony z drużyny Pierwszy Chwałowice.
Pierwsze spotkanie rozegramy w sobotę w Jastrzębiu o godz. 15:00. Mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Przypomnijmy, iż w rundzie wiosennej spotkanie z GKS 1962 Jastrzębie zremisowaliśmy na własnym boisku 1:1.

  • Facebook