Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

ZACZYNAMY!

17 marca, 2014 |

Powoli dobiega końca okres przygotowawczy do wiosennej rundy rewanżowej IV ligi.
Zespół Fortecy przepracował bardzo solidnie ten okres, poczynając od treningów na naszym obiekcie, a także drugi raz uczestnicząc w zgrupowaniu w Międzybrodziu Bialskim, gdzie chłopcy szlifowali formę przed następną rundą. Treningi na zgrupowaniu odbywały się 2-3 razy dziennie, do dyspozycji zespołu była siłownia, sala gimnastyczna i sauna, a w większości treningi odbywały się w terenie.
Rozegraliśmy także 9 sparingów, z których wygraliśmy 5 razy(Płomień Połomia,Koszarawa Żywiec,LKS Bełk,Polonia Łaziska Górne,Polonia Marklowice ), 2 mecze zremisowaliśmy (Naprzód Syrynia, Polonia Głubczyce), a z 2 meczy schodziliśmy z boiska pokonani( BKS Bielsko-Biała, Górnik Wesoła). Bilans bramkowy tych spotkań 16:12.
Celem w tej rundzie jest gra o zwycięstwo w każdym meczu.

W najbliższą sobotę (22.03.2014) o godzinie 15:00 w ramach rozgrywek IV ligi, spotkamy się na własnym stadionie z drużyną GTS Bojszowy.
Klub GTS Bojszowy został założony w 1950r., występując w barwach żółto-niebieskich. W IV lidze drużyna występuje od sezonu 2008/2009. Najwyższe ósme miejsce zajęła w sezonie 2010/2011r., a obecnie z 29 pkt plasuje się na wysokiej 5 pozycji w tabeli.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

5:0
  • Facebook