Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

ZACZYNAMY! I KOLEJKA GKS Radziechowy-Wieprz-FORTECA ŚWIERKLANY 09.08.2014.GODZ 17.00

6 sierpnia, 2014 |

Po przerwie wracają rozgrywki ligowe. Forteca w najbliższą sobotę(9.08)o godz. 17:00 w Radziechowach rozegra pierwszy ligowy mecz o punkty. Zagramy z tegorocznym beniaminkiem ligi zespołem GKS Radziechowy-Wieprz,który został założony w 1947r-posiada barwy niebiesko-białe.Boisko znajduje się przy ul.Św.Marcina 23. Zespół P.Haudera solidnie przepracował okres letni rozgrywając w tym czasie 4 mecze sparingowe, z których 2 wygraliśmy(Pasjonat Dankowice oraz Dąb Gaszowice) oraz zanotowaliśmy dwie porażki 1-2 z drugoligowym Energetykiem ROW Rybnik oraz z Concordią Knurów.Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców FORTECY na ten mecz.

ZOSTAŁO JESZCZE PARĘ WOLNYCH MIEJSC W AUTOKARZE ZAINTERESOWANYCH KIBICÓW PROSZĘ O KONTAKT Z PANEM WALDKIEM BIAŁECKIM NR.TEL.607780861.

radziechowy_logo  1:4

0:1 – Pastuszak 3 minuta-wolny, 0:2 – Wieczorek 6 minuta, 1:2 – Trzop 42 minuta-kary, 1:3 – Musiolik 47 minuta, 1:4 – Wieczorek 85 minuta.

Sędziuje Piotr Lasyk (Bytom). Widzów 300.

GKS: Ł. Byrtek – Szczotka, Suchowski (71. Tracz), Figura, Noga – M. Byrtek (55. Kosibor), Celej, Trzop, Jastrzębski (3. Barcik do bramki) – Sz. Byrtek, Salachna (70. Janik). Trener Mariusz KOZIEŁ.

FORTECA: Fugiel – Radosław Żbikowski, Zimoń, Kuczok, Sudoł – Getler (61. Kocztorz), Pastuszak,Uliarczyk, Robert Żbikowski (80. Wróblewski), Musiolik (75. Zmuda) – Wieczorek (88. Wita). Trener Piotr HAUDER.

Żółta kartka: Pastuszak. Czerwona kartka Ł. Byrtek (3 minuta, ręka za polem karnym).