IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

forteca W RUNDZIE WIOSENNEJ NIE ZDOBYTA………

19 maja, 2015 |

2:2
( 0 – 1 )

Po bardzo ciekawym i ciężkim meczu, FORTECA Świerklany nie została zdobyta. Pomimo, iż przegrywaliśmy 0-2 po pięknych bramkach z dystansu Hajoka, pokazaliśmy charakter i zdołaliśmy doprowadzić w doliczonym czasie gry do remisu. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Kamil Kuczok z rzutu karnego, oraz w 90 min. trener Świerklańskiej FORTECY Robert Żbikowski.

W najbliższą środę czeka nas wyjazd na trudny teren do Jaworzna. Mecz odbędzie się o godz. 18.00. Zapraszamy kibiców na ten mecz.

Protokól meczowy:

Forteca Świerklany – Jedność 32 Przyszowice 2:2 (0:1)

0:1 – Hajok 45 minuta, 0:2 – Hajok 56 minuta, 1:2 – Kuczok 80 minuta-karny, 2:2 – Robert Żbikowski 90 minuta.

Sędziował Mateusz Harazin (Katowice). Widzów 100.

FORTECA: Fugiel – Łupiński, Suchanek, Zimoń, Sudoł – Radosław Żbikowski, Kuczok, Getler (57. Wowra), Wróblewski – Pastuszak (65. Robert Żbikowski), Wieczorek (46. Plewa). Trener Robert ŻBIKOWSKI.

JEDNOŚĆ: Chojnacki – Drapała, Szołtysek, Szaruga, Wolniewicz (85. Pastor) – Mnochy, Kiełtyka, Piewko, Maszak (77. Tankowski) – Hajok, Sosna (66. Kołodziej). Trener Bartosz KOWAL.

Żółte kartki: Sudoł, Getler, Radosław Żbikowski, Robert Żbikowski – Szaruga, Wolniewicz.