Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Puchar Polski

29 marca, 2015 |

http://gksjastrzebie.com/aktualnosci/item/249-o-krok-od-pucharuZapraszamy na mecz finałowy Pucharu Polski Podokręgu Rybnik. Forteca Świerklany zagra z GKS 1962 Jastrzębie, mecz odbędzie się na stadionie w Jastrzębiu 01.04.2015r (środa) o godz. 17.00.

 

 

4:0( 0 – 0 )

Pomimo wysokiego wyniku, drużyna Fortecy Świerklany zaprezentowała się dobrze, szczególnie w pierwszej połowie, kiedy mogliśmy zdobyć dwie bramki, niestety, nie wykorzystaliśmy sytuacji, i w drugiej połowie to zespół z Jastrzębie skutecznie przeprowadzał akcje zdobywając trzy bramki w regulaminowym czasie i jedną w doliczonym.

Za występ w finale otrzymaliśmy z rąk Prezesa Podokręgu pamiątkowy dyplom i okazały puchar, jest to nasze największe osiągnięcie w Pucharze Polski w 48 letniej historii klubu, zespołowi z Jastrzrębia gratulujemy, oni będą reprezentować nasz Podokręg na szczeblu rozgrywek Okręgowych województwa Śląskiego.

bramki: Dawid Weis 50., 70., Bartosz Hajczuk 67., Kamil Gorzała 90. (karny)

Składy wyjściowe:
Forteca Świerklany: Komajda – Żbikowski, Kuczok, Zimoń, Sudoł, Wowra, Zmuda, Getler, Plewa, Wróblewski, Wieczorek. Rezerwa: Fugiel, Łupiński, Suchanek, Pastuszak, Wita, Sobik, Kędzierski. Trener: Robert Żbikowski. II trener: Mateusz Galikowski.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik – Pacholski, Szymura, Duda, Kulawiak, Gorzała, Musioł, Mazurkiewicz, Szczęch, Weis, Jadach. Rezerwa: Deege, Kawula, Lorenc, Hajczuk, Zajączkowski, Tront, Kopacz. Trener: Grzegorz Łukasik. II trener: Tomasz Włodarek.

  • Facebook