Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

XIX KOLEJKA- WYJAZD DO PODLESIANKI

9 kwietnia, 2015 |

W meczu XIX kolejki rozgrywek IV-ligowym FORTECA zagra na wyjeździe z LGKS 38 PODLEŚIANKĄ KATOWICE.Mecz rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz.16.00.Zespól gospodarzy został założony w 1938r jego barwy zielono-czarno-czerwone. Po rozegraniu 18 kolejek zespół Podleśianki zajmuje 15 miejsce w tabeli z 12pkt.Boisko znajduje się przy ul. Sołtysia 25 w dzielnicy Katowice-Podlesie Serdecznie Zapraszamy.

LOGO PODLESIANKA 1:2( 1: 1 )

1:0 – Zając 25 minuta, 1:1 – Wieczorek 30 minuta, 1:2 – Wieczorek 64 miunta-karny.

Sędziował Dawid Bukowczan (Żywiec). Widzów 250.

PODLESIANKA: Bartkiewicz – Acosta, Piwczyk, Sowa – Koźniewski, M. Niesyto (55. Fus, 78. Jacenik), Brehmer, Bubrowski (71. Gruszczyński), Kaczmarczyk – Zając, Michalski (65. Jurowicz). Trener Łukasz KRUPA.

FORTECA: Fugiel – Radosław Żbikowski, Łupiński, Suchanek, Sudoł – Wróblewski (77. Plewa), Kuczok, Pastuszak (80. Robert Żbikowski), Getler, Zmuda (27. Adamczyk) – Wieczorek. Trener Robert ŻBIKOWSKI.

Żółte karti: Piwczyk, Acosta – Getler, Wieczorek, Sudoł.

Walcząca o miejsce na podium w II grupie IV ligi Forteca Świerklany wygrała 2:1 mecz wyjazdowy z próbującą się wydostać ze strefy spadkowej Podlesianką Katowice, ale zdobycie 3 punktów goście  okupili kontuzją Zmudy, który został z boiska odwieziony karetką do szpitala, bo upadając na boisko doznał groźnie wyglądającej kontuzji. – Kość przedramienia wyskoczyła ze stawu łokciowego – mówi trener Robert Żbikowski. – Na szczęście lekarzom udało się wszystko nastawić bez operacji, ale o grze Tomka przez dłuższy czas nie będzie mowy…

żródło:sportowasilesia

Tomkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko.