Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

XXI KOLEJKA KRUPIŃSKI SUSZEC-FORTECA ŚWIERKLANY

23 kwietnia, 2015 |

W meczu XXI kolejki rozgrywek IV-ligowych FORTECA uda się do SUSZCA,gdzie zagra KRUPIŃSKIM SUSZEC.Mecz odbędzie się w sobotę (25.04) o godz.16.30.Drużyna gospodarzy w tym sezonie z dorobkiem 33pkt zajmuje 4 miejsce w tabeli IV-ligi.
Zespół KRUPIŃSKIEGO został założony w 1984r, występuje w barwach zielono -czarnych.Trenerem zespołu jest Paweł Sibik.Zapraszamy na to spotkanie wszystkich sympatyków FORTECY.

krupinski 0:1

0:1 – Robert Żbikowski 73 minuta.

Sędziował Mateusz Bielawski (Katowice). Widzów 100.

KRUPIŃSKI: Wilczewski – Szweda (75. Kuś), Mikołajec, Biedrzycki, T. Reguła – Góra, Dzięgielowski, Szydłowski, Malcher – Świenty, Neumann (46. Kalita). Trener Paweł SIBIK.

FORTECA: Fugiel – Radosław Żbikowski, Suchanek, Zimoń, Sudoł – Wróblewski, Wowra, Getler, Plewa (80. Wita) – Robert Żbikowski (90. Sobik), Wieczorek (86. Macionczyk). Trener Robert ŻBIKOWSKI.

Żółte kartki: Wróblewski – Dziegielowski, Świenty, Malcher.

Wykrwawione drużyny: Krupiński bez kontuzjowanego Winklera oraz pauzujących za kartki Stycznia i M. Reguły, a Forteca bez „wykartkowanych”: Kuczoka i Pastuszaka oraz kontuzjowanych Zmudy, Łupińskiego i Adamczyka, który wyszedł ze szpitala i jest w domu, stoczyły zacięty mecz. O wyniku zadecydowała bramka grającego trenera Roberta Żbikowskiego, który po zagraniu Wieczorka i błędzie T. Reguły z bliska wpakował piłkę do siatki rywali.
Po tym zwycięstwie 1:0 w Suszcu z Krupińskim Forteca Świerklany awansowała na drugie miejsce w tabeli II grupy IV ligi
(sportowasilesia)

  • Facebook