Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Kolejny remis

11 września, 2012 |

1 :1

 

Mimo iż wszyscy liczyli na 3 punkty w meczu z GTS Bojszowy, nasz zespół zdobył 1 punkt.

Od samego początku spotkania Forteca narzuciła rywalowi swój styl gry, i szybko bo w 7 minucie objęła prowadzenie po bramce Kamila Kuczoka. 

Wracając do spotkania i pierwszej połowy. Gospodarze nie cieszyli się długo z prowadzenia ponieważ w 11 minucie goście wyrównali wynik spotkania.

Po stracie gola Forteca dalej grała swoje i stwarzała sobie kolejne sytuacje lecz nie potrafiła zdobyć bramki, natomiast rywal przeprowadził kontrę po której, sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem  nie wykorzystał M.WRÓBEL.(ŁOBACZEWSKI broni). Do przerwy utrzymywał się remis 1-1.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił, Forteca nadal nacierała (sytuacja sam na sam M.WIECZORKA, strzał K.SZYPUŁY  w poprzeczkę) , ale goście odpowiadali równie groźnymi kontratakami.

Niestety już do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Nadmienić trzeba że goście kończyli mecz w 9, po dwóch czerwonych kartkach.

Forteca jak na razie nie przegrała żadnego spotkania w IV lidze, wygrywając dwa i cztery remisując.

Bramki:
Kuczok 7 – Opala 11.

Sędziował: Machwic (Katowice)

Forteca Świerklany:
Łobaczewski – Uliarczyk, Lubszczyk, Ucher, Szymura, Zmada (60. D. Grzonka), Kuczok, Pastuszak, Sikorski, Wieczorek, Kulczyk (83. Szypuła). Trener: Piotr Hauder

GTS Bojszowy:
Oleksy – Bula, Bereza, Krzczuk, Sporysz (22. Sklorz), Dudka (90. Piekorz), Gala, Iwański, Opala, M. Wróbel, Wesecki. Trener Mariusz Wójcik

Żółte kartki:
Lubszczyk, Kulczyk, Kuczok, D. Grzonka, Szymura – Gola, Iwański, Wesecki

Czerwone kartki:
Iwański (67, druga żółta), Bula (90, druga żółta)

  • Facebook