IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

REMIS W V KOLEJCE

3 września, 2012 |

1:1

W meczu V kolejki zremisowaliśmy w meczu wyjazdowym w Czechowicach z tamtejszym MRKS 1-1(1-1).Wynik został ustalony w pierwszej połowie meczu.Gospodarze objęli prowadzenie w 33 minucie po praktycznie jedynym celnym uderzeniu na światło naszej bramki w przekroju całego spotkania.Wyrównał w 38 minucie P.Kulczyk po uderzeniu głową.W drugiej połowie trwało oblężenie bramki gospodarzy lecz nieskuteczność naszego zespołu spowodowała iż rezultat spotkania nie uległ zmianie.

Forteca: Mateusz Łobaczewski – Szymon Uliarczyk, Sebastian Kozik (49’ Maciej Wieczorek), Adam Ucher, Michał Szymura – Tomasz Zmuda, Artur Urbański, Karol Szypuła (59’ Daniel Grzonka), Bartłomiej Sikorski – Piotr Pastuszak, Paweł Kulczyk (79’ Mateusz Grzonka)

MRKS: Bartosz Szuba – Wojciech Szal (25’ Piotr Pyś), Grzegorz Gąsiorek, Tomasz Jonkisz, Mateusz Putek – Dariusz Soloch (69’ Sebastian Łaciak), Artur Sawicki (90+4’ Kamil Zoń), Dawid Kowalczyk, Błażej Adamiec (75’ Mateusz Ciosek), Konrad Then – Grzegorz Sztorc