IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Remis!

12 sierpnia, 2012 |

1 : 1

Debiutujący w IV lidze piłkarze Świerklańskiej FORTECY przystąpili do meczu z GKS 1962 Jastrzębie nastawieni bojowo i bez respektu dla rywala. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych mecz toczył się w szybkim tempie. Już w pierwszych minutach meczu sytuacji sam na sam nie wykorzystał M. Wieczorek. Do 30 minuty utrzymywała się przewaga naszych piłkarzy, póżniej do głosu zaczęli dochodzić piłkarze gości, kiedy w 43 min został strzelony gol z odległości 25m autorstwa A. Kopacza.
Po przerwie oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji podbramkowych. Najbliżej wyrównania wyniku spotkania był A. Wrzask. Piłka po jego uderzeniu z rzutu wolnego z 14m minęła jednak słupek. W 83 min w polu karnym faulowany był K. Pancer. Sędzie wskazał na jedenastkę, którą na bramkę zamienił kapitan naszego zespołu M. Wieczorek.
Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1. Warto dodać, że nasz zespół mecz kończył w osłabionym składzie, po czerwonej kartce K. Kuczoka.