IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

WYGRANA W KRZYŻANOWICACH!!!

7 kwietnia, 2012 |

2 : 1

Już pierwsza bramka dla naszego zespołu. W 5 minucie zdobył ją Wojciech Dzierżenga. Mamy remis. Bramkę dla Krzyżanowic w 25 minucie strzelił Mariusz Knapek. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Rozpoczynamy drugą połowę. W przerwie meczu nastąpiła zmiana w naszym zespole. Za Mateusza Grzonkę wszedł na boisko Daniel Grzonka. Padła kolejna bramka! W 65 minucie bramkę dla Fortecy strzelił Kamil Kuczok. Ponowna zmiana w naszym zespole. Z boiska schodzi Wojciech Dzierżenga, wchodzi Mariusz Gruszczyk. 89 minuta. Schodzi Maciej Wieczorek, wchodzi Kamil Stachera. To już chyba ostatnia zmiana w naszym zespole. W 91 minucie boisko opuszcza Bartłomiej Sikorski, na jego miejsce pojawia się Mateusz Muras. Mecz kończy się wynikiem 2:1.
Było to spotkanie sportowej walki, z którego wyszliśmy zwycięsko.FORTECA zagrała bardzo dobrze taktycznie i kontrolowała przebieg meczu.Gorąco dziękujemy naszym kibicom, którzy tłumnie przybyli na to spotkanie i dopingiem ponieśli FORTECE do wygranej!!!